Ako viete osloviť  zákazníkov v katalógu Overený a tým zvýšiť  Váš predaj?

Automatický import produktov cez XML feed, ako vysoko účinný nástroj na zvýšenie predaja.

Slúži pre firmy, ktoré používajú na administráciu svojej ponuky vlastnú internetovú stránku (e-shop) Služba je dostupná len pre klientov so zakúpenou licenciou. Týmto nástrojom efektívne podporíte Váš predaj a čo je dôležité, žiadne ďalšie skryté poplatky za vstup nových klientov na Vaše stránky u nás neplatíte. To znamená, že vaša ponuka produktov je na E-overeny.sk sťahovaná bez toho, aby ste ju museli manuálne zadávať a upravovať. Svoju ponuku produktov aj naďalej spravujete len na svojej stránke, no prezentovaná bude aj na E-overeny.sk. Import je uskutočňovaný každých 24 hodín - kvôli aktuálnosti ponuky. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo odmietnuť automatický import bez udania dôvodu.

Čo sa nesmie produktovo inzerovať

 • rýchle a bezprácne zárobky
 • práca s vyžadovaným poplatkom vopred,
 • audiotextové čísla a sms s osobitnou tarifikáciou,
 • multilevel systémy, provízne systémy, pyramídové hry
 • kopírovanie (diskiet, CD, DVD a iných médií), napodobeniny, plagiáty
 • propagácia a predaj liekov, cigariet, alkoholu a drôg
 • produkty v inom ako Slovenskom jazyku (aj nesprávna Slovenčina - zahraničné počítačové roboty)
 • erotické produkty, livechat, spoločníčky, tanečnice, hostesky, eskort, tantra masáže, ponuka erotických služieb, eroticky zamerané pracovné ponuky,
 • bločky, faktúry, doklady, technické preukazy,
 • pohonné hmoty.

Ďalej je zakázané:

 • písať celé slová veľkými písmenami s výnimkou skratiek,
 • do názvu alebo textu produktu vkladať špeciálne znaky (@*#$%^&!?),
 • do názvu alebo textu produktu vkladať www adresu,
 • používať superlatívy a neoveriteľné tvrdenia (najlepšia kvalita, najnovšia technológia, najväčšia ponuka, ...),
 • vkladať formulu "viac info v e-maile" alebo podobne, priestor pre text opisu produktu je dostatočne veľký, aby sa tam zmestil celý,
 • používať opytovacie, rozkazovacie a zvolacie vety,
 • používať propagačné formuly (presvedčte sa osobne, tešíme sa na Vás,..

Topovanie produktov je ďalší vysoko účinný nástroj podpory Vášho predaja.

Prihláste sa ako správca do svojho konta. Nastavte sa na konkrétny produkt ktorý chcete topovať a pošlite SMS v tvare EOVER TOP na telefónne číslo 8866. Cena jednej SMS je 2,00 EUR vrátane DPH. Po prijatí SNS vložte kód ku produktu ktorý chcete topovať a potvrďte topovanie stlačením tlačidla "Topovať"

Týmto nástrojom zvýhodnenie pozíciu Vami predávaného produktu oproti ostatným produktom. To znamená, že produkt sa posunie pred ostatné (netopované) produkty a bude sa zobrazovať na popredných miestach v kategórií ako aj vo výsledkoch vyhľadávania. Poradie je podľa dátumu začiatku aktuálneho topovania aj v prípade viacnásobného topovania. Produkt bude naviac označený červeným onačením "TOP" počas celej doby topovania. Topovanie je možné aktivovať formou SMS správy na číslo 8866 v tvare EOVER TOP IDproduktu (IDproduktu je číslo produktu uvedené v detaile produktu). Cena prvého topovania je 2 EUR s DPH na 7 dní a topovanie produktu sa bude automaticky predlžovať na ďalších 7 dní dopredu s poplatokom 2 EUR s DPH za každých ďalších 7 dní s automatickou obnovou, až po zaslanie topovania SNS správou EOVER STOP IDproduktu na 8866:

Pred automatickou obnovou bude klient vopred informovaný SNS správou o tom, že sa Vami topovaný produkt bude spoplatňovať sumou 2 EUR na ďalších 7 dní.

1. SMS posúva produkt na 7 dní dopredu.

2. SMS posúva produkt na ďalších 7 dní dopredu (celkom na 14 dní).

3. SMS posúva produkt na ďalších 7 dní dopredu (celkom na 21 dní).

4. SMS posúva produkt na ďalších 7 dni dopredu (celkom na 28 dní).

5. SMS posúva produkt na ďalších 7 dni dopredu (celkom na 35 dní).

Postupne ďalej po 7 dní až po zastavenie topovania Používateľom

Topovanie produktu znamená, že služba je predplatená, t.j. posledný deň bude automaticky predlžená a spoplatnená poplatkom 2 EUR s DPH o každých 7 dní, pokiaľ Používateľ nepošle SMS správu pre ukončenie topovania v tvare EOVER STOP IDproduktu (ID produktu nájdete pri produkte) na SMS číslo 8866. Používateľovi bude následne doručená spätná SMS s informáciou o ukončení predplatenia služby. 2 dni pred vypršaním aktivovanej doby topovania bude používateľovi zaslaná SMS správa s upozornením na automatické predĺženie služby.

Obdobie topovania produktu.

 • Začiatok aktuálneho topovania sa rovná dátumu aktivácie topovania. Za aktiváciu topovania sa považuje aj automatické predĺženie služby, resp. začiatok ďalšieho topovania v prípade viacnásobného topovania. Koniec aktuálneho topovania je 7 dní od dátumu aktivácie topovania. Topovanie je možné aktivovať počas celého dňa (24 hodín).
 • Po zaslaní SMS správy v tvare EOVER TOP IDproduktu (IDproduktu je číslo produktu uvedené v detaile produktu) na SMS číslo 8866 bude Používateľovi doručená spätná SMS s informáciou o potvrdení a aktivácii služby. Čas aktivácie služby sa prepočíta presne na minúty, t.j. ak Používateľ topuje produkt napr. na 7 dní a dostane spätnú SMS 1.2.2021 o 12:50, tak topovanie bude platné do 8.2.2021 12:50.
 • Ak bude odoslaná SMS v správnom tvare, bude po doručení spätnej SMS produkt topovaný, ak je odoslaná SMS v nesprávnom tvare alebo používateľ nemá dostatočný kredit, produkt nebude topovaný a používateľ dostane spätnú SMS s pokynmi, ktoré ma vykonať aby mohla byť služba aktivovaná.
 • Ak bude Vás produkt jediný topovaný, bude sa zobrazovať na prvej pozícii a ostatné (netopované) produkty ho nemôžu v stanovenú dobu prebehnúť. Ak je topovaných produktov viac, ich poradie bude určené podľa času aktivácie topovanie produktu. Produkty ktoré boli topované neskôr tak budú umiestnené nižšie. Po uplynutí doby topovanie sa produkt automaticky zaradí medzi bežné produkty.
 • Ak sa Váš TOPOVANÝ výrobok nenačíta pri každodennej aktualizácii XML feedu a náhodou ste ho vyradili alebo pozastavili jeho predaj, nebude Vám vrátený poplatok za TOPOVANIE tohoto výrobku! Za pozastavenie TOPOVANIA produktu je zodpovedný klient, ktorý TOPOVANIE aktivoval.

Katalóg Overený je tu pre Vás na podporu Vášho podnikania.

Balík PRO obsahuje skúšobnú verziu na 30 dní so všetkými výhodami.

Po skončený skúšobnej doby Vám ostávajú dostupné tieto funkcie stále bezplatné.

1, základný formulár hodnotenia - bez doplňujúcich otázok

2, vlastná propagačná stránka u nás s recenziami

3, užitočné linky na Vaše produkty z propagačnej stránky

Stačí veľmi málo. Do Vášho systému v sekcii, kde potvrdzuje Vaše objednávky (meníte statusy objednávok), ktorých email sa automaticky odosiela zákazníkom, vložte obrázok s jednoduchým popisom. Potom obrázok pre-linkujte smerovaním na Vašu stránku, ktorú ste si u nás zaregistrovali, kde pridáte tlačidlo hodnotenia.

Vyberte si z našich bannerov, ktorý budete posielať Vašim klientom a pridajte popis:

Aj na Vašom názore záleží. Budeme vďační za každé Vaše hodnotenie nákupu.

Nákupom to nekončí. Ste spokojný? Ohodnoťte nás. Aj vďaka Vášmu hodnoteniu môžeme stále napredovať.

Pridajte recenziu na náš obchod. Aj na Vašom názore záleží.

Sme tu pre Vás a Vaše podnikanie.

Ako druhé môžete dať obrázok RECENZIE na bočný panel Vašej stránky s linkom priamo na Váš u nás zaregistrovaný obchod alebo firmu. Týmto umožníte, aby Vás vaši klienti hodnotili ešte častejšie. Prospieva to SEO hodnoteniu vyhľadávačov a posunie Vás to do popredia pri indexácii Googlebotom.

Stačí len tak málo, aby ste začali posielať link Vašej prezentačnej stránky s hodnoteniami klientom, ktorým na Vás záleží. Ohodnotením Vašej práce prispejú k tomu, aby aj iný vedeli využiť Vami ponúkané služby.