Ako nahrať  a upraviť  obchod vo Vašom účte na e-overeny

Váš účet v katalógu obchodov OVERENÝ je pripravený tak, aby ste si ho vždy vedeli prispôsobiť Vašim aktuálnym potrebám.

Postup pri zmenách na účte, ktorý Vám nižšie rozpíšeme podrobnejšie:

  1. prihláste sa do svojho účtu
  2. v sekcii "Môj účet" prejdite do menu "Obchody", tu si viete po kliknutí na tlačidlo "+" PRIDAŤ OBCHOD ktoré sa nachádza po pravej strane, nahrať Vašu propagačnú stránku, kde počet stránok je neobmedzený
  3. po nahratí propagačnej stránky Vášho obchodu si viete Váš obchod kedykoľvek upraviť! 
Ešte ste ste si v katalógu firiem, obchodov a výrobkov OVERENÝ nevytvorili vlastnú propagačnú stránku na zviditeľnenie Vášho podnikania? Začnite registráciou už dnes. Po zaregistrovaní Vám na Váš, pri registrácii zadaný email, príde od nás potvrdzujúci email na overenie Vašej totožnosti.

Bez overenia totožnosti bude Vaše konto nedostupné!

- po overení Vašej totožnosti sa môžete prihlásiť do Vášho konta a začať využívať výhody účtu e-overeny.sk

V sekcii "Môj účet" prejdite do menu "Obchody", tu si viete po kliknutí na tlačidlo, ktoré sa nachádza po pravej strane, "+" PRIDAŤ OBCHOD a nahrať Vašu propagačnú stránku. Počet prezentačných stránok na jedno konto je neobmedzený.

Kategória: zaraďte svoj obchod so príslušnej kategórie podnikania (Dom a záhrada - nábytok, Kúrenie a klimatizácia, Reštaurácie .........)

LOGO: ako prvé si môžete nahrať Vaše propagačné logo

Názov: odporúčame krátky, ale naozaj presný popis, ktorý vystihuje Vaše podnikanie, na ktorom si treba dať záležať.

URL: v tejto sekcii zadajte URL adresu Vašej internetovej stránky. URL slúži ako odkaz na Vašu stránku. Odkaz zadajte v tvare "www.mojastranka.sk" bez nápisu https://

Obsah: vieme, že krátky popis Vášho podnikania, prípadne aj Vašich úspechov, je veľmi dôležitý. V tejto sekcii si môžete nahrať propagačnú stránku s ďalšími užitočnými linkami, ktoré budú veľmi detailne vystihovať Vašu obchodnú činnosť.

POZOR!

Tieto úpravy odporúčame robiť na notebooku alebo stolnom počítači.

  • stránka sa zobrazuje spolu s hodnoteniami od klientov, a preto odporúčame, aby ste si dali na nej záležať. Ak by Vaše informácie prestali byť aktuálne, táto stránka sa dá do budúcna priamo vo Vašom menu opraviť.

Popis: tu dávate SEO popis, ktorý vystihuje Vaše podnikanie a načítava ho hodnotenie robotov od prehliadačov, ako je GOOGLE.

Kľúčové slová: naše odporúčanie je zadať najviac 4 kľúčové slová, ktoré sú najvýstižnejšie pri Vašom podnikaní.

- Využite možnosť pozdvihnúť SEO Vašej stránky vo vyhľadávaní Google kvalitnými spätnými odkazmi ktoré zvyšujú predaj. Pridajte Vani ponúkané produkty do nášho katalógu produktov cez Váš XML FEED URL.

U nás kliknutia na výrobky NIE SÚ spoplatnené!

Chcete aj po dlhšej dobe zmeniť  popis na Vašej propagačnej stránke?

Po prihlásení sa do Vášho účtu na e-overeny si viete svoj účet kedykoľvek opraviť tak, aby vyhovoval Vaším predstavám.

Prejdite spodným kurzorom v menu "Obchody" a tu pri každom obchode osobitne nájdete celú správu konkrétneho obchodu.

Kliknite na tlačidlo "Akcie" kde nájdete:

Môj účet - Obchody - Akcie - Upraviť - tu si viete upraviť popis konkrétneho obchodu a tiež Vašej prezentačnej stránky. Tieto úpravy odporúčané robiť na stolnom PC a nie v mobile! Tejto tématike sa budeme venovať v tomto článku nižšie.

Pridajte XML feed výrobkov, ktorý máte pripravený pre Heuréku alebo iný porovnávač a začnite prezentovať svoje výrobky aj u nás čím získate kvalitné odkazy, ktoré naozaj predávajú.

POZOR! - u nás sa za kliknutia na výrobok neplatí. Služba je sprístupnená, bez ďalších poplatkov, pre klientov s platnou licenciou.

ZOSTAVIŤ DOTAZNÍK - tu nájdete možnosti, ako si prispôsobiť dotazník hodnotenia pre svojich klientov podľa Vašich aktuálnych potrieb

POUŽIŤ KÓD - POZOR! významná časť, ktorú je možné prepojiť s Vašou už existujúcou internetovou stránku. Tento kód slúži, ako aktívny kód hodnotenia. V prípade, že chcete, aby aj na Vašej internetovej stránke videli Vaši klienti, ako ste hodnotený, vložte tento kód do pätičky alebo bočného banneru Vašej internetovej stránky.

GALÉRIA - slúži ako jedna z možností pre publikovanie Vašich obrázkov

Ako upraviť  konkrétny obchod?

V tomto popise sa budeme venovať tomu, ako si efektívne naprogramovať vlastnú propagačnú stránku v sekcii "OBSAH". Tieto úpravy odporúčame robiť na notebooku alebo stolnom počítači.

  • znak X so šípkami na pravej strane slúži na to, aby ste si roztiahli/stiahli programovaciu jednotku na celý monitor. Tým sa Vám umožní lepší náhľad pri programovaní prezentácie Vášho projektu.
  • bežne dostupné sú aj možnosti, ako pridať obrázok, zvýrazniť text, pridať presmerovací link na text, tabulátor, atď.

POZOR!

Dôležité je po ukončení práce znovu celú obrazovku zmenšiť tým istým znakom X a celú naprogramovanú prezentáciu Vášho projektu uložiť v hlavnom menu. Úpravy sa uložia stlačením na modré tlačidlo "Upraviť"