Ako sa registrovať v katalógu obchodov a výrobkov OVERENÝ a začať  využívať  výhody?

Podnikáte v dnešnej elektronickej dobe? Máte vlastný internetový obchod, alebo ešte stále sa neprezentujete na internete? Vytvorte si u nás vlastnú prezentačnú stránku s recenziami ZDARMA a ešte viac sa zviditeľnite.

Ako prvé je potrebné si v katalógu Overený spraviť registráciu.

Po registrovaní Vám na emailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii, bude zaslaný aktivačný link. Na základe overenia Vašej totožnosti si priamo z Vašej emailovej adresy viete celý účet zaktivovať.

Na prvých 30 dní Vám bude umožnené zadarmo používať všetky výhody katalógu firiem, obchodov a výrobkov OVERENÝ, ktoré poskytujeme, ako je:

- možnosť doplniť si otázky v základnom formulári hodnotenia, ktorý sa posiela sa na hodnotenie Vášho obchodu alebo spoločnosti klientom

- možnosť pridať si na svoju stránku aktívni link, kde budete vidieť priamo na Vašej stránke, ako je Vaša spoločnosť hodnotená

- prepojenie a prezentácia Vami predávaných výrobkov cez HTML s naším katalógom produktov

Čo nájdete na Vašom účte e-overeny.

Prehľad účtu: v prehľade si viete následne upraviť všetky údaje o Vás ako správcovi účtu, ktoré ste zadali pri prvej registrácii.


Obchody: do tejto sekcie si viete naprogramovať svoje obchody a podporiť tak predaj vlastnou u nás naprogramovanou propagačnou stránkou. Počet obchodov nie je limitovaný. Chcete byť dôveryhodný pre Vašich zákazníkov? Nezávisle na tom či už vlastný web máte alebo nie vieme, ako sa u nás Vašou vlastnou propagačnou stránkou môžete ešte viac zviditeľniť. Pozdvihnite svoje podnikanie dopredu.

Recenzie: tu si viete spravovať svoje recenzie. V momente, keď Vás klient ohodnotil príde Vám email upozornenie. Následne sa viete priamo tu, alebo na Vašej stránke, poďakovať za hodnotenie a tiež nám nahlásiť, ak recenzia nie je pravdivá.  Toto nahlásenie prechádza u nás konaním, kde ako administrátor  toto hodnotenie preveríme.

Dotazníky: základná sekcia je aj pre všetkých klientov stále ZADARMO. Pokiaľ by ste chceli hodnotiaci dotazník meniť a vytvoriť si otázky podľa Vašich potrieb, je tu možnosť upraviť si dotazník v sekcii Môj účet.

POZOR! Dodať vlastne otázky budete môcť využívať len po zakúpení licencie. Základná PRO verzia obsahuje len základný hodnotiaci formulár s otázkami : Prehľadnosť, Komunikácia, Služby, kde sa hodnotí hviezdičkami.

Objednávky a Faktúry: tu sa Vám archivujú všetky platené objednané služby, ktoré ste si u nás objednali. Následne tu nájdete aj všetky archivované Vám vystavené faktúry. Všetky tieto doklady sú Vám taktiež automaticky zasielané na Váš registračný email.