Ako sa registrovať a začať využívať výhody e-overeny.sk

Podnikáte v dnešnej elektronickej dobe? Máte vlastný internetový obchod, alebo ešte stále sa neprezentujete na internete? Vytvorte si u nás vlastnú prezentačnú stránku s recenziami ZADARMO a ešte viac sa zviditeľnite.

Ako prvé je potrebné si spraviť registráciu.

Po registrovaní Vám na emailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii, bude zaslaný aktivačný link. Na základe overenia Vašej totožnosti si priamo z Vašej emailovej adresy viete celý účet zaktivovať.

Na prvých 30 dní Vám bude umožnené zadarmo používať všetky výhody, ktoré poskytujeme, ako je:

- možnosť doplniť si otázky v základnom formulári hodnotenia, ktorý sa posiela sa na hodnotenie Vášho obchodu alebo spoločnosti klientom

- možnosť pridať si na svoju stránku aktívni link, kde budete vidieť priamo na Vašej stránke, ako je Vaša spoločnosť hodnotená

- možnosť objednať si klienta na určitý čas - pripravujeme

Všetky výhody PRO verzie nájdete na https://eovereny.sk/o-nas/

čo nájdete na Vašom účte e-overeny.sk

Prehľad účtu: v prehľade si viete následne upraviť všetky údaje o Vás ako správcovi účtu, ktoré ste zadali pri prvej registrácii.


Obchody: do tejto sekcie si viete naprogramovať svoje obchody alebo stránky, ktoré chcete nechať hodnotiť. Počet obchodov nie je limitovaný.

Recenzie: tu si viete spravovať svoje recenzie. V momente, keď Vás klient ohodnotil príde Vám email upozornenie. Následne sa viete priamo tu, alebo na Vašej stránke, poďakovať za hodnotenie a tiež nám nahlásiť, ak recenzia nie je pravdivá.  Toto nahlásenie prechádza u nás konaním, kde ako administrátor vieme toto hodnotenie preveriť.

Dotazníky: základná sekcia je aj pre všetkých klientov stále ZADARMO. Pokiaľ by ste chceli hodnotiaci dotazník meniť a vytvoriť si otázky podľa Vašich potrieb, je tu možnosť upraviť si dotazník v sekcii Môj účet.

POZOR! Dodať vlastne otázky budete môcť využívať len po zakúpení licencie. Základná PRO verzia obsahuje len základný hodnotiaci formulár s otázkami : Prehľadnosť, Komunikácia, Služby, kde sa hodnotí hviezdičkami.

Objednávky a Faktúry: tu sa Vám archivujú všetky platené objednané služby, ktoré ste si u nás objednali. Následne tu nájdete aj všetky archivované Vám vystavené faktúry. Všetky tieto doklady sú Vám taktiež automaticky zasielané na Váš registračný email.

Napíšte niečo o Vašej spoločnosti .

Jednou zo základných možností je aj propagácia Vášho podnikania priamo u nás na Vašej stránke, kde Vás budú klienti hodnotiť.

LOGO: ako prvé si môžete nahrať Vaše propagačné logo

Názov: odporúčame krátky, ale naozaj výstižný popis, ktorý vystihuje Vaše podnikanie, na ktorom si treba dať záležať.

URL: v tejto sekcii zadajte URL adresu Vašej stránky. URL slúži ako veľmi kvalitný odkaz na Vašu stránku. Odkaz zadajte v tvare "www.mojastranka.sk"

Obsah: vieme, že krátky popis Vášho podnikania, prípadne aj Vašich úspechov, je veľmi dôležitý. V tejto sekcii si môžete nahrať propagačnú stránku s ďalšími užitočnými linkami, ktoré budú vystihovať veľmi detailne Vašu obchodnú činnosť.

POZOR!

- stránka sa zobrazuje spolu s hodnoteniami od klientov, a preto odporúčame, aby ste si dali na nej záležať. Ak by Vaše informácie prestali byť aktuálne, táto stránka sa dá do budúcna priamo vo Vašom menu opraviť.

Popis: tu dávate SEO popis, ktorý vystihuje Vaše podnikanie a načítava ho hodnotenie robotov od prehliadačov ako je GOOGLE.

Kľúčové slová: - naše odporúčanie je zadať najviac 4 kľúčové slová, ktoré sú najvýstižnejšie pri Vašom podnikaní.

ako pracovať s recenziami, aktívny kód hodnotenia na Vašu stránku

RECENZIE: dostali ste recenziu a viete, že nie je pravdivá? Takúto recenziu nám môžete nahlásiť a my preveríme či je alebo nie je opodstatnená. Pokiaľ bude uznané, že je to neopodstatnená recenzia, táto bude následne odstránená. Za neopodstatnené recenzie sa považujú aj tie, čo si spoločnosti napíšu samé!

Nahlásenie je možné 2 spôsobmi :

- priamo z menu Môj účet - Recenzie po kliknutí na vlajku nahlásiť

- alebo po prihlásení sa do účtu z Vašej stránky, kde Vás klienti hodnotia a to tiež po kliknutí na červenú vlajku - nahlásiť!

AKTÍVNY KÓD HODNOTENIA NA VAŠU STRÁNKU: momentálne sa táto funkcia len zdokonaľuje a bude aktívna len pre klientov so zakúpenou licenciou. Po kliknutí na "Použiť kód" sa Vám zobrazí zdrojový kód, ktorý si môžete skopírovať. Po vložení kódu budú Vaši klienti môcť vidieť priamo na Vašej stránke v osobitnej lište Vaše skóre jednotlivých hodnotení.

Chcete si zakúpiť  licenciu s výhodami ?

Jednou zo základných balíkov je základný balík PRO.

Chcete si aktivovať balík výhod a začať Váš účet využívať naplno?

- Nie je nič jednoduchšie. Vo Vašom účte choďte do sekcie "Obchody" a pri Vašom obchode kliknite na hociktorý nápis "PRO balík". Po kliknutí sa Vám ukáže formulár "Pridať objednávku", kde si viete aktivovať svoju licenciu.

- Po aktivácii Vám na Váš email príde automaticky zálohová faktúra, ktorú si viete prípadne aj stiahnuť priamo z Vášho menu v sekcii " Objednávky"

- Po úhrade zálohovej faktúry a pripísaní finančných prostriedkov na účet správcu e-overeny.sk Vám bude Váš obchod aktivovaný do 48 hodín.

- Po aktivácii účtu Vám bude automaticky odoslaná originál faktúra.  Originál faktúru si viete tiež stiahnuť vo Vašom menu "Faktúry", kde bude po dobu 10 rokov archivovaná.


E-overeny.sk označenie dôveryhodná firma

Po vystavení faktúry je Vám zaslaný jej originál spolu so znakom na označenie Vašej predajne. Týmto znakom viete klientom oznámiť, že aj Vy paríte medzi dôveryhodných. Označenie je dobré nalepiť na vchodové dvere alebo ku kase. Prispievate tým k propagácii svojho podnikania a Vašej dôveryhodnosti pre Vašich zákazníkov.

Berte na vedomie, že recenzie, ktoré Vám klienti budú dávať, zviditeľnia ešte viac dôveryhodnosť Vašej spoločnosti.