Ako sa registrovať  a začať  využívať  výhody e-overeny

Podnikáte v dnešnej elektronickej dobe? Máte vlastný internetový obchod, alebo ešte stále sa neprezentujete na internete? Vytvorte si u nás vlastnú prezentačnú stránku s recenziami ZDARMA a ešte viac sa zviditeľnite.

Ako prvé je potrebné si spraviť registráciu.

Po registrovaní Vám na emailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii, bude zaslaný aktivačný link. Na základe overenia Vašej totožnosti si priamo z Vašej emailovej adresy viete celý účet zaktivovať.

Na prvých 30 dní Vám bude umožnené zadarmo používať všetky výhody, ktoré poskytujeme, ako je:

- možnosť doplniť si otázky v základnom formulári hodnotenia, ktorý sa posiela sa na hodnotenie Vášho obchodu alebo spoločnosti klientom

- možnosť pridať si na svoju stránku aktívni link, kde budete vidieť priamo na Vašej stránke, ako je Vaša spoločnosť hodnotená

- prepojenie a prezentácia Vami predávaných výrobkov cez HTML s naším katalógom produktov

Čo nájdete na Vašom účte e-overeny.

Prehľad účtu: v prehľade si viete následne upraviť všetky údaje o Vás ako správcovi účtu, ktoré ste zadali pri prvej registrácii.


Obchody: do tejto sekcie si viete naprogramovať svoje obchody a podporiť tak predaj vlastnou u nás naprogramovanou propagačnou stránkou. Počet obchodov nie je limitovaný. Chcete byť dôveryhodný pre Vašich zákazníkov? Nezávisle na tom či už vlastný web máte alebo nie vieme, ako sa u nás Vašou vlastnou propagačnou stránkou môžete ešte viac zviditeľniť. Pozdvihnite svoje podnikanie dopredu.

Recenzie: tu si viete spravovať svoje recenzie. V momente, keď Vás klient ohodnotil príde Vám email upozornenie. Následne sa viete priamo tu, alebo na Vašej stránke, poďakovať za hodnotenie a tiež nám nahlásiť, ak recenzia nie je pravdivá.  Toto nahlásenie prechádza u nás konaním, kde ako administrátor  toto hodnotenie preveríme.

Dotazníky: základná sekcia je aj pre všetkých klientov stále ZADARMO. Pokiaľ by ste chceli hodnotiaci dotazník meniť a vytvoriť si otázky podľa Vašich potrieb, je tu možnosť upraviť si dotazník v sekcii Môj účet.

POZOR! Dodať vlastne otázky budete môcť využívať len po zakúpení licencie. Základná PRO verzia obsahuje len základný hodnotiaci formulár s otázkami : Prehľadnosť, Komunikácia, Služby, kde sa hodnotí hviezdičkami.

Objednávky a Faktúry: tu sa Vám archivujú všetky platené objednané služby, ktoré ste si u nás objednali. Následne tu nájdete aj všetky archivované Vám vystavené faktúry. Všetky tieto doklady sú Vám taktiež automaticky zasielané na Váš registračný email.