Podnikáte a chýbajú Vám zákazníci? Vieme, ako Vás zviditeľniť a tým zvýšiť Váš predaj!

  • Vediete slušnú firmu alebo internetový obchod? 
  • Chcete zvýšiť  Váš predaj?
  • Chcete byť dôveryhodný pre Vašich zákazníkov?

Pozdvihnite svoje podnikanie dopredu.

V katalógu obchodov OVERENÝ využite možnosť pozdvihnúť  SEO Vašej stránky vo vyhľadávaní Google kvalitnými spätnými odkazmi, ktoré zvyšujú predaj. Zaregistrujte sa u nás a jednoducho si pridajte Vami ponúkané produkty do katalógu produktov OVERENÝ cez Váš XML FEED URL.

V katalógu obchodov a výrobkov OVERENÝ kliknutia na výrobky NIE SÚ spoplatnené!

Služby pre Vaše podnikanie.

Podnikáte v dnešnej elektronickej dobe? Máte vlastný internetový obchod, ktorý nepredáva alebo sa ešte stále neprezentujete na internete? Vytvorte si u nás vlastnú prezentačnú stránku a zaraďte Vami ponúkané produkty do katalógu obchodov a výrobkov OVERENÝ.

 Predbehnite konkurenciu a zviditeľnite sa ešte viac .

Prečo si vybrať práve nás?

Pridajte do katalógu výrobkov OVERENÝ Vami predávané výrobky a získajte účinné linky, ktoré predávajú.

U nás sa za kliknutia neplatí !!

Vytvorte si u nás vlastnú prezentačnú stránku a využívajte všetky výhody katalógu v režime (PRO) úplne - ZADARMO!

Nezávislé overené hodnotenie od klientov

+ formulár hodnotenia s možnosťou doplnenia vlastných otázok podľa Vašej potreby.

Viditeľné overené hodnotenia od klientov s možnosťou prepojenia s Vašou internetovou stránkou.

Ponúkame možnosť umiestnenia aktívneho bannera hodnotenia na Vašu stránku.

Priamo na Vašej stránke vidia zákazníci Vaše hodnotenie od klientov a vedia sa kliknutím na odkaz s hodnoteniami presmerovať  na Vašu propagačnú stránku u nás a pridať  Vám nové hodnotenie, prípadne vidieť overené recenzie ostatných klientov.

Dôvera vo Vašu spoločnosť, podľa už vykonaných štúdii, vie zvýšiť predaj produktov o 15 a viac percent.

SEO nástroj. Naprogramujte si u nás vlastnú prezentačnú stránku a pridajte linky na Vaše výrobky. Ukážte, že ste výnimočný v tom čo robíte a prečo majú nový klienti kupovať  u Vás.

Stačí len tak málo. Ohodnotením Vašej práce recenziami Vaši klienti prispejú k tomu, aby aj iný vedeli využiť  Vami ponúkané služby.

Čo nájdete v registračnom formulári?

Jednou zo základných možností programu PRO je aj propagácia Vášho podnikania priamo u nás na Vašej stránke, kde Vás budú klienti hodnotiť.

V sekcii "Môj účet" prejdite do menu "Obchody", tu si viete po kliknutí na tlačidlo, ktoré sa nachádza po pravej strane, "+" PRIDAŤ OBCHOD a nahrať  Vašu propagačnú stránku. Počet stránok je neobmedzený.

Kategória: zaraďte svoj obchod so príslušnej kategórie podnikania (Dom a záhrada - nábytok, Kúrenie a klimatizácia, Reštaurácie .........)

LOGO: ako prvé si môžete nahrať  Vaše propagačné logo

Názov: odporúčame krátky, ale naozaj výstižný popis, ktorý vystihuje Vaše podnikanie, na ktorom si treba dať  záležať.

URL: v tejto sekcii zadajte URL adresu Vašej internetovej stránky. URL slúži ako veľmi kvalitný odkaz na Vašu stránku. Odkaz zadajte v tvare "www.mojastranka.sk"  POZOR! - bez https://

Obsah: vieme, že krátky popis Vášho podnikania, prípadne aj Vašich úspechov, je veľmi dôležitý. V tejto sekcii si môžete nahrať propagačnú stránku s ďalšími užitočnými linkami, ktoré budú vystihovať veľmi detailne Vašu obchodnú činnosť.

POZOR!

- stránka sa zobrazuje spolu s hodnoteniami od klientov, a preto odporúčame, aby ste si dali na nej záležať. Ak by Vaše informácie prestali byť aktuálne, táto stránka sa dá do budúcna priamo vo Vašom menu opraviť.

Popis: tu dávate SEO popis, ktorý vystihuje Vaše podnikanie a načítava ho hodnotenie robotov od prehliadačov ako je GOOGLE.

Kľúčové slová: - naše odporúčanie je zadať najviac 4 kľúčové slová, ktoré sú najvýstižnejšie pri Vašom podnikaní.

Využite možnosť pozdvihnúť  SEO Vašej stránky vo vyhľadávaní Google kvalitnými spätnými odkazmi ktoré zvyšujú predaj. Pridajte Vani ponúkané produkty do nášho katalógu produktov cez Váš XML FEED URL.

U nás kliknutia na výrobky NIE SÚ spoplatnené!

Čo ponúkame v dotazníku hodnotenia?

Dotazníky: základné otázky (PRO) sú aj všetkých klientov stále ZADARMO. Pokiaľ by ste chceli hodnotiaci dotazník meniť a vytvoriť  si otázky podľa Vašich potrieb, je tu možnosť upraviť si dotazník v sekcii Môj účet.

- môžete si naprogramovať vlastný formulár s otázkami pre zákazníkov, ktoré vystihujú Vaše podnikanie. Vlastným formulárom sa dozviete nielen o tom čo si o Vás zákazníci myslia, ale aj to čo by ste mali vylepšiť.

RECENZIE: dostali ste recenziu a viete, že nie je pravdivá? Takúto recenziu nám môžete nahlásiť a mi preveríme či je alebo nie je opodstatnená. Pokiaľ bude uznané, že je to neopodstatnená recenzia, táto bude následne odstránená. Za neopodstatnené recenzie sa považujú aj tie, čo si spoločnosti napíšu samé!

Nahlásenie je možné 2 spôsobmi :

- priamo z menu Môj účet - Recenzie po kliknutí na vlajku nahlásiť

- alebo po prihlásení sa do účtu z Vašej stránky, kde Vás klienti hodnotia a to tiež po kliknutí na červenú vlajku - nahlásiť!

Sme tu pre Vás a vieme ako pomôcť Vášmu podnikaniu.

Potrebujete poradiť ? - napíšte nám (Chat)

Ako môže vyzerať Vaša prezentačná stránka u nás nájdete napríklad aj na tomto linku.

https://e-overeny.sk/obchod/1-krby-kachle-sporaky

Prihlásiť sa na úpravu Vášho menu u nás už zaregistrovanom účte, viete na tomto linku. 

https://e-overeny.sk/ucet/prihlasit

Zaregistrovať svoj obchod a začať využívať služby e-overeny.sk viete na tomto linku. Začnite registráciou už dnes. Po zaregistrovaní Vám na Váš, pri registrácii zadaný email, príde od nás potvrdzujúci email na overenie Vašej totožnosti.

Bez overenia totožnosti bude Vaše konto nedostupné!

https://e-overeny.sk/zakaznik/zaregistrovat

Overené recenzie hotelov, recenzie reštaurácii, recenzie obchodov, recenzie firiem, ...... jednou vetou. Overené recenzie, ktoré Vás zviditeľnia a zvýšia Váš predaj.

Čo o nás manažéri hovoria

Ľuboš

Manažér spoločnosti

Sami sme funkcie katalógu OVERENÝ odskúšali na ponúkaných produktoch a výsledok sa dostavil takmer okamžite. Určite odporúčam.

Erika

Manažérka spoločnosti

Pracujeme na overených recenziách od klientov a to je rozdiel od vymyslených modifikácii. Dôveryhodnosť a tým zvýšenie predaja sa prejavilo okamžite.