Overené recenzie sú vysoko účinný nástroj, ako zvýšiť predaj!

Dajte o sebe vedieť. Vaši klienti chcú o Vás vedieť čo najviac a hľadajú všade to isté - overené recenzie.


Ešte stále nepoužívate recenzie ako nástroj na zvýšenie predaja? Chcete byť dôveryhodný pre Vašich zákazníkov? Nezávisle na tom akú platformu webu používate vieme, ako môžete zbierať recenzie ktoré predávajú! Vediete slušnú firmu alebo internetový obchod? Pozdvihnite svoje podnikanie dopredu. Viete o tom, že dôveryhodné recenzie veľa pomôžu pri kvalitnom podnikaní? Získajte recenzie od klientov, zaregistrujte sa u nás a začnite už dnes využívať výhody e-overeny.sk

Služby pre Vaše podnikanie. Prečo si vybrať práve nás?

Podnikáte v dnešnej elektronickej dobe? Máte vlastný internetový obchod, alebo ešte stále sa neprezentujete na internete? Vytvorte si u nás vlastnú prezentačnú stránku s recenziami ZADARMO a ešte viac sa zviditeľnite.

Nezávislé hodnotenie od klientov bez potreby vytvárania nových registrácii (PRO) - ZADARMO!

Formulár hodnotenia s možnosťou doplnenia vlastných otázok podľa Vašej potreby.

SEO nástroj. Naprogramujte si u nás vlastnú prezentačnú stránku a pridajte linky na Vaše výrobky (PRO) - ZADARMO!

Pridajte aktívny banner hodnotenia na Vašu stránku, aby aj Vaši klienti videli ako ste hodnotený.

Rezervačný systém s možnosťou prispôsobiť si ho podmienkam Vášho podnikania - pripravujeme.

Ponúkame možnosť umiestnenia aktívneho bannera hodnotenia na Vašu stránku.

Priamo na Vašej stránke vidia zákazníci Vaše hodnotenie a vedia sa kliknutím na odkaz s hodnoteniami presmerovať na Vašu propagačnú stránku u nás a pridať Vám nové hodnotenie, prípadne vidieť recenzie ostatných klientov.

Dôvera vo Vašu spoločnosť, podľa už vykonaných štúdii, vie zvýšiť predaj produktov o 15 a viac percent.

SEO nástroj. Naprogramujte si u nás vlastnú prezentačnú stránku a pridajte linky na Vaše výrobky. Ukážte, že ste výnimočný v tom čo robíte a prečo majú klienti kupovať u Vás.

Stačí len tak málo, aby ste začali posielať link Vašej prezentačnej stránky s hodnoteniami klientom, ktorým na Vás záleží. Ohodnotením Vašej práce prispejú k tomu, aby aj iný vedeli využiť Vami ponúkané služby.

Napíšte niečo o Vašej spoločnosti .

Jednou zo základných možností programu PRO je aj propagácia Vášho podnikania priamo u nás na Vašej stránke, kde Vás budú klienti hodnotiť.

LOGO: ako prvé si môžete nahrať Vaše propagačné logo

Názov: odporúčame krátky, ale naozaj výstižný popis, ktorý vystihuje Vaše podnikanie, na ktorom si treba dať záležať.

URL: v tejto sekcii zadajte URL adresu Vašej internetovej stránky. URL slúži ako veľmi kvalitný odkaz na Vašu stránku. Odkaz zadajte v tvare "www.mojastranka.sk"

Obsah: vieme, že krátky popis Vášho podnikania, prípadne aj Vašich úspechov, je veľmi dôležitý. V tejto sekcii si môžete nahrať propagačnú stránku s ďalšími užitočnými linkami, ktoré budú vystihovať veľmi detailne Vašu obchodnú činnosť.

POZOR!

- stránka sa zobrazuje spolu s hodnoteniami od klientov, a preto odporúčame, aby ste si dali na nej záležať. Ak by Vaše informácie prestali byť aktuálne, táto stránka sa dá do budúcna priamo vo Vašom menu opraviť.

Popis: tu dávate SEO popis, ktorý vystihuje Vaše podnikanie a načítava ho hodnotenie robotov od prehliadačov ako je GOOGLE.

Kľúčové slová: - naše odporúčanie je zadať najviac 4 kľúčové slová, ktoré sú najvýstižnejšie pri Vašom podnikaní.

Čo ponúkame v dotazníku hodnotenia?

Dotazníky: základné otázky (PRO) sú aj všetkých klientov stále ZADARMO. Pokiaľ by ste chceli hodnotiaci dotazník meniť a vytvoriť si otázky podľa Vašich potrieb, je tu možnosť upraviť si dotazník v sekcii Môj účet.

- môžete si naprogramovať vlastný formulár s otázkami pre zákazníkov, ktoré vystihujú Vaše podnikanie. Vlastným formulárom sa dozviete nielen o tom čo si o Vás zákazníci myslia, ale aj to čo by ste mali vylepšiť.

RECENZIE: dostali ste recenziu a viete, že nie je pravdivá? Takúto recenziu nám môžete nahlásiť a mi preveríme či je alebo nie je opodstatnená. Pokiaľ bude uznané, že je to neopodstatnená recenzia, táto bude následne odstránená. Za neopodstatnené recenzie sa považujú aj tie, čo si spoločnosti napíšu samé!

Nahlásenie je možné 2 spôsobmi :

- priamo z menu Môj účet - Recenzie po kliknutí na vlajku nahlásiť

- alebo po prihlásení sa do účtu z Vašej stránky, kde Vás klienti hodnotia a to tiež po kliknutí na červenú vlajku - nahlásiť!

Sme tu pre Vás a Vaše podnikanie.

Potrebujete poradiť? - napíšte nám (Chat)

Ako môže vyzerať Vaša prezentačná stránka u nás nájdete napríklad aj na tomto linku.

https://e-overeny.sk/obchod/1-krby-kachle-sporaky

Prihlásiť sa na úpravu Vášho menu u nás už zaregistrovanom účte, viete na tomto linku.

https://e-overeny.sk/ucet/prihlasit

Zaregistrovať svoj obchod a začať využívať služby e-overeny.sk viete na tomto linku.

https://e-overeny.sk/zakaznik/zaregistrovat